SHOE CITY KIDS

Shoe City Kids konsepti Shoe City Comfort mağaza formatımızın çocuklara özel bir uzantısı olarak daha sonra oluşturulmuştur. İzmir Alsancak ve İstanbul Suadiye mağazalarımızda ayakkabı uyum uzmanı tarafından eğiltilmiş özel ekibimiz tarafından bu hizmet sunulmaktadır. Amacımız, yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarda da en doğru ayakkabı seçimine yardımcı olabilmektedir. Shoe City Kids reyonlarımızda Clarks, Superfit, Merrell, Keen, Ortopedia gibi dünyanın ve Türkiye’nin en sağlıklı çocuk ayakkabıları ayak ölçümü ve uyum kontrolü gibi özel hizmetler ile sunulmaktadır.


Yetişkinlerin bir çoğunun ayak problemi gençken ya da çocukken yapılan yanlış ayakkabı seçimlerine bağlanabilir. Bu da bizlere ayak sorunlarını önleyebilmek adına önemli bir fırsat sunmaktadır.


Bebeklerin ayakları jöle gibidir. Her ayakkabı ayağımızın gelişimini etkileyebilir. İlk adım ayakkabı seçimleri özellikle çok önemlidir. Shoe City Kids’te amacımız anne babaları çocukların gelişimlerinin safhalarına göre doğru ayakkabı seçimi konusunda bilinçlendirebilmektir.


Diğer önemli nokta ise çocukların ayaklarının hızla büyümesidir. Periyodik aralıklar ile ayak ölçümlerinin yapılması ve mevcut ayakkabılarının kontrolü elzemdir. Shoe City Kids bu hizmeti de ailelere sunmaktadır.


www.shoecitykids.com