3 farklı genişlikte konfor

Ünlü Alman konfor ayakkabı markası Gabor'un Türkiye'deki mümessili Çilingiroğlu A.Ş'dir. Gabor’un teknik özellikli yürüyüş ayakkabı markası Rolling Soft da Türkiye’ye firma tarafından getirilmektedir. Gabor Almanya'nın en köklü bayan konfor markalarından biridir. Ayakkabıdaki konfor teknolojilerini çok iyi kullanan Gabor, özellikle şık modellerde maksimum rahatlık sunmaktadır. Almanya'dan Londra'ya, Çin'den Moskova'ya kadar dünyanın bir çok ülkesinde çok sadık bir müşteri kitlesi yaratmıştır. Gabor koleksiyonunda spordan ţıka her yaşa uygun modeller mevcuttur. Gaborun ana özelliği anatomik kalıpları olup, tarak genişliğine göre 3 değişik koleksiyonu bulunmaktadır. Markada buçuklu numaralar ve küçük ve büyük numaralar da mevcuttur. 44 numaraya kadar model bulmak mümkündür.

Gabor Shops

1949 yılında doğan Gabor markası, yılda 10 milyon çift satış ile hızla büyümektedir. Dünyada 6000’den fazla noktada satışa sunulan Gabor markasına ait ayrıca 700’e yakın mağaza ve shop-in-shop uygulaması vardır.

Gabor Rollingsoft Serisi

Gaborun yaylanan taban türünde, yani dengesizlik prensibine dayanarak üretilen ve farklı kasların çalışmasını sağlayarak duruşunuzu dikleştiren, bel ve sırt ağrılarını engelleyen ürünleri ROLLING SOFT koleksiyonu altında toplanmış olup, bu tür ürünlerde çok farklı model alternatifleri sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için: http://www.rollingsoft.de

GABOR SATIŞ NOKTALARI

Gabor markası Türkiye’de konfor kategori segmentinde faaliyet gösteren seçkin bayilerde satışa sunulmaktatır. Ayrıca Gabor Türkiye’de 4 adet shop-in-shop (mağaza içi mağaza) bulunmaktadır:

Shoe City Comfort Suadiye İstanbul, Shoe City Comfort Alsancak İzmir, Merletto Nişantaşı İstanbul, Miro Ayakkabı Carrefour İçerenköy

Türkiye temsilcisi oldugumuz Gabor marka ürünler ile ilgili bilgi almak için bize yazınız bilgi@shoecity.com.tr

İSTANBUL
ANKARA
İZMİR
ESKİŞEHİR
KIBRIS