Ayak Analizi ve Kişiye özel Tabanlık

Shoe City mağazalarında müşterilere verilen danışmanlık hizmeti sayesinde ayak tipine uygun doğru ayakkabı seçimi mümkün olabilmektedir. Bunun için yapılan dijital ayak analizi ile ayak tipi ve özellikleri belirlenmekte ve gerektiğinde kişiye özel bir tabanlık önerilebilmektedir. Dijital ayak analizi sayesinde 10 saniye içinde ayak kavis (köprü) tipinizi ve baskı noktalarınızı ögrenebilirsiniz.

Dünya çapında doktor ve pedortistler tarafından önerilen Amerikan Lynco marka tabanlıklar kişiye özel tabanlıklar olup, beklemeden, anında temin edilebilmektedir. Lynco tabanlıklar ayağı destekler, rahatlatır ve duruşu düzeltir. Aetrex firması tarafından üretilen bu tabanlıklar kişinin ayak ve kavis tipine göre farklılık göstermektedir. Taban çökmesi, düz tabanlık, çukur kavis gibi farklı ayak tipleri için farklı teknolojilerde ürünler önerilmektedir. Ayrıca çeşitli ayakkabı tiplerine uygun farklı çözümler ile birçok alternatif sunulmaktadır: şık ayakkabılar için yarım tabanlıklar, spor tabanlıklar, günlük ayakkabılar için özel tabanlıklar vb. Ayağınızda maksimum konfor ve yüksek performans için mutlaka deneyin!

Kişiye özel baskı noktalarına göre kişiselleştirilebilen Mozaic® teknolojili özel tabanlıklar ise ayağınız için baskısız, rahat bir ortam sağlar. CopperGuard bakır kaplama teknolojisi ile mantar, bakteri ve kokuları önler.

İleri teknoloji tabanıklarda son gelişmeler ile babet ve topuklulara bile rahatça sığabilen, bayanların gözdesi Fashion Serisi geliştirilmiştir. Kobra şekilli ve çok hafif olan bu tabanlıklar baskı noktalarını rahatlatır ve ayağı destekler. Ayağın ayakkabı içindeki dengesini sağlarken duruşu düzeltir. Tıklayınız.